Find Us Now
 
Bangkok escorts

"BİR TEK KİŞİYE YAPILAN HAKSIZLIK, BÜTÜN TOPLUMA YÖNELİK BİR TEHDİTTİR"

-Montesquieu
Go to HABER VE YAZILAR

HABER VE YAZILAR

İrem Çiçek hakkında çıkan haberlere ve İrem Çiçek’in kendi kaleminden yazılarına bu sekmeden ulaşabilirsiniz.

Go to videolar

videolar

İrem Çiçek’in videolarına bu sekmeden ulaşabilirsiniz.

Go to Kitaplar

Kitaplar

İrem Çiçek’in yazdığı kitapların bilgisine bu sekmeden ulaşabilirsiniz.

Hakkında

"Adaletsizliği işleyen, çekenden daha sefildir."

-Plato

Av. İrem Çiçek, 1986’da İstanbul’da doğdu. 2009 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. 2012 yılında ise Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Ticaret Hukuku Yüksek Lisansını tamamladı. İrem Çiçek ayrıca New York Üniversitesi'nde "Amerikan Hukuk Sistemi" programını tamamlamıştır. Ankara ve İstanbul’da çeşitli hukuk bürolarında çalışan Çiçek 2012 yılından beri Serbest Avukatlık faaliyetini sürdürmektedir.

İstanbul Barosu’nun 43034 nolu siciline kayıtlı olan Av. İrem Çiçek, çalışmalarını danışmanlık, ceza hukuku, idare hukuku, bilişim hukuku, ticaret hukuku, basın hukuku, tüketici hukuku, icra iflas hukuku, miras hukuku, sözleşmeler, gayrimenkul ve kentsel dönüşüm, taşımacılık, sigorta, marka ve patent, rekabet, alanlarında sürdürmekte olup İngilizce bilmektedir.

Ayrıca aktif olarak yüksek profilli davalarda avukatlık yapmış olan ve yapmaya devam eden Çiçek, basın ve sosyal medya yoluyla kamuoyuna bilgilerini aktarmaktadır. Kışla’dan Hasdal’a isimli kitabın yazarıdır. Ayrıca İrem Çiçek, Medyafaresi.com ve Haberhabere.com platformlarında köşe yazarlığı yapmaktadır. İrem Çiçek, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Disiplin Kurulu Üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İletişime Geç